Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Web PhD  → Doktorské studium na VŠCHT Praha → Současní doktorandi → Nabídka předmětů doktorského studia
iduzel: 65652
idvazba: 78751
šablona: stranka
čas: 12.7.2024 21:04:58
verze: 5420
uzivatel:
remoteAPIs: https://studuj-api.cis.vscht.cz/cms/programy/sablona/plany-list/druh/D?progurl=/home/pro-doktorandy/nabidka-predmetu/program&planurl=/home/pro-doktorandy/nabidka-predmetu/plan
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 65652
idvazba: 78751
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'phd.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/home/pro-doktorandy/nabidka-predmetu'
iduzel: 65652
path: 1/50375/50376/51163/51164/17704/65652
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Nabídka předmětů doktorského studia

Odborné předměty (modul A a B)

Modul A pokrývá předměty pro získání či prohloubení znalostí nezbytných pro dosažení doktorské úrovně vzdělání specificky charakteristického pro studovaný program a potřebnou profilaci v rámci něho.

Modul B je konsolidovanou nabídkou odborných studijních předmětů DSP, jejichž účelem je umožnit studentům v dostatečné míře rozšířit odborné znalosti v oblastech, které jsou komplementární studovanému DSP a přispějí ke schopnosti absolventa nahlížet na problematiky ve studované oblasti komplexně a definovat potřeby řešení výzkumných úkolů v kontextu interdisciplinárních řešení. Student si volí celkově minimálně čtyři předměty v kombinaci určené oborovou radou.

Nabídku odborných předmětů doporučených pro konkrétní doktorský studijní program naleznete ve studijním plánu u konkrétního programu (níže). Studijní plán také přesně stanoví počet odborných předmětů (modul A a B), které si studenti musí minimálně zapsat do svého individuálního studijního plánu.

Celkovou nabídku doktorských předmětů je možné vyfiltrovat ze Studijního informačního systému: (Kód P, shoda v podřetězci, můžete filtrovat podle fakulty nebo zobrazit předměty všech fakult)

Předměty přenositelných kompetencí (modul C)

Doktorand má dále možnost vybrat z celoškolních nepovinných předmětů tzv. Modulu C pro získání a rozvoj přenositelných dovedností. Jedná se o konsolidovanou nabídku několika kurzů doporučených primárně doktorandům. Obsah těchto kurzů odpovídá potřebám aplikační sféry v akademickém i neakademickém prostředí. Výběrem kurzů z tohoto modulu dostanou studenti možnost formovat své kompetence dle svého záměru budoucího uplatnění v základním výzkumu či v praxi.

  • Kurzy modulu C jsou v nabídce Celoživotního vzdělávání označeny klíčovými slovy Modul C. Pro usnadnění vyhledávání si doktorand může zadat do klíčových slov "modul c" aniž by cokoli jiného vyplňoval. 

Fakulta chemické technologie

Studijní program Detail studia Studijní plán

Fakulta technologie ochrany prostředí

Studijní program Detail studia Studijní plán

Fakulta potravinářské a biochemické technologie

Studijní program Detail studia Studijní plán

Fakulta chemicko-inženýrská

Studijní program Detail studia Studijní plán
Aktualizováno: 24.10.2023 15:09, Autor: Jakub Staś

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi