Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT  → Doktorské studium na VŠCHT Praha → Současní doktorandi → Nabídka předmětů doktorského studia
iduzel: 65652
idvazba: 78751
šablona: stranka
čas: 29.3.2023 01:33:55
verze: 5263
uzivatel:
remoteAPIs: https://studuj-api.cis.vscht.cz/cms/programy/sablona/plany-list/druh/D?progurl=/home/pro-doktorandy/nabidka-predmetu/program&planurl=/home/pro-doktorandy/nabidka-predmetu/plan
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 65652
idvazba: 78751
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'phd.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: 'cs'
iduzel: 65652
path: 1/50375/50376/51163/51164/17704/65652
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Nabídka předmětů doktorského studia

Odborné předměty (modul A a B)

Modul A pokrývá předměty pro získání či prohloubení znalostí nezbytných pro dosažení doktorské úrovně vzdělání specificky charakteristického pro studovaný program a potřebnou profilaci v rámci něho.

Modul B je konsolidovanou nabídkou odborných studijních předmětů DSP, jejichž účelem je umožnit studentům v dostatečné míře rozšířit odborné znalosti v oblastech, které jsou komplementární studovanému DSP a přispějí ke schopnosti absolventa nahlížet na problematiky ve studované oblasti komplexně a definovat potřeby řešení výzkumných úkolů v kontextu interdisciplinárních řešení. Student si volí celkově minimálně čtyři předměty v kombinaci určené oborovou radou.

Nabídku odborných předmětů doporučených pro konkrétní doktorský studijní program naleznete ve studijním plánu u konkrétního programu (níže). Studijní plán také přesně stanoví počet odborných předmětů (modul A a B), které si studenti musí minimálně zapsat do svého individuálního studijního plánu.

Celkovou nabídku doktorských předmětů je možné vyfiltrovat ze Studijního informačního systému: (Kód P, shoda v podřetězci, můžete filtrovat podle fakulty nebo zobrazit předměty všech fakult)

Předměty přenositelných kompetencí (modul C)

Doktorand má dále možnost vybrat z celoškolních nepovinných předmětů tzv. Modulu C pro získání a rozvoj přenositelných dovedností. Jedná se o konsolidovanou nabídku několika kurzů doporučených primárně doktorandům. Obsah těchto kurzů odpovídá potřebám aplikační sféry v akademickém i neakademickém prostředí. Výběrem kurzů z tohoto modulu dostanou studenti možnost formovat své kompetence dle svého záměru budoucího uplatnění v základním výzkumu či v praxi.

  • Kurzy modulu C jsou v nabídce Celoživotního vzdělávání označeny klíčovými slovy Modul C. Pro usnadnění vyhledávání si doktorand může zadat do klíčových slov "modul c" aniž by cokoli jiného vyplňoval. 

Další nabídka kurzů a seminářů pro doktorské studenty

VŠCHT Praha nabízí doktorským studentům další kurzy a semináře. Ty nejsou součástí studijního plánu, některé z nich ale umožňují získat certifikát či obdobné potvrzení o absolvování.

 

Fakulta chemické technologie

Studijní program Detail studia Studijní plán

Fakulta technologie ochrany prostředí

Studijní program Detail studia Studijní plán

Fakulta potravinářské a biochemické technologie

Studijní program Detail studia Studijní plán

Fakulta chemicko-inženýrská

Studijní program Detail studia Studijní plán
Aktualizováno: 18.1.2023 20:26, Autor: Jakub Staś

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi